Kim jesteśmy

Aby wykorzystać swe dotychczasowe doświadczenia i zainteresowania z sektora IT oraz nowych technologii powstała firma IDR-Systems. Głównym obszarem działania firmy jest doradztwo, instalacja i montaż systemów zabezpieczenia technicznego, wytwarzanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych, oraz obsługa informatyczna przedsiębiorstw, mając na celu usprawnienie procesów biznesowych, wykorzystując do tego najnowsze zdobycze techniki.

W naszych działaniach priorytetem jest skuteczność i jakość działania. Systemy zabezpieczeń projektowane, oferowane i instalowane przez naszą firmę to urządzenia najwyższej klasy wiodących światowych producentów takich jak:

Systemy informatyczne powierzone naszej opiece zyskują stabilność i niezawodność. Dzięki tak postawionym celom z sukcesem budujemy długoterminowe relacje z naszymi Klientami, których zadowolenie jest dla nas najważniejsze.


Jakość świadczonych usług

O wysokiej jakości usług zaświadczają nasi Klienci - to oni wybierają firmę IDR-Systems powierzając jej nowe zadania i swoje mienie. To dla Nich staramy się rozwijać, ciągle podnosić jakość usług, aby byli pewni, że bezpieczeństwem i kontrolą w ich firmie zajmują się profesjonaliści.


Nasza historia